Nasza historia

Ningbo WellDone Metal Mfg., Ltd została założona w 2007 roku i znajduje się w Ningbo, która jest jedną z głównych baz sprzętowych w Chinach. Rozpoczęliśmy działalność jako mikro fabryka z 5 pracownikami i tylko kilkoma tokarkami narzędziowymi, teraz rozwinęliśmy się w nowoczesną międzynarodową fabrykę posiadającą dwa warsztaty produkcyjne i zajmującą powierzchnię ponad 1200 metrów kwadratowych.

Nasza fabryka

Nasza firma zawsze skupiała się na produkcji i eksporcie wszelkiego rodzaju niestandardowego sprzętu, w tym części obrabianych CNC, wytłoczonych, posiadamy wiele nowoczesnych urządzeń, m.in. Tokarka CNC, maszyna do tłoczenia, frezarka, szlifierka, piła, automat tokarski, wałek gwintujący itp. Jednocześnie centrum obróbcze CNC, kuźniarka na zimno, kuźniarka na gorąco, spawarka, polerka, maszyna odlewnicza, wtryskarka do metalu itp. są dostępne u naszego partnera, dzięki czemu możemy zaspokoić prawie wszystkie Twoje potrzeby w zakresie sprzętu.

Sposób nakładania produktu

Nasze produkty wykorzystywane są głównie do:

„branża budowlana”

„przemysł chemiczny”

„system transportu”

„urządzenia kuchenne”

„zapięcie przemysłowe”

„zapięcie codziennego użytku”

Rynek produkcyjny

Dzięki najwyższej jakości przez cały czas, dla naszych klientów staliśmy się pierwszym wyborem. Teraz nawiązaliśmy bliskie i długotrwałe relacje partnerskie z klientami z ponad 20 krajów.

Welldone Metal Mfg. będzie trzymać się wytycznej zarządzania „jakość to życie, technologia jest siłą wiodącą, satysfakcja klienta jest naszym celem” przez cały czas serdecznie zapraszamy klientów z całego świata do zapytania do nas i zbuduj z nami relację biznesową typu „win-win”.